Dobrý den, můj syn byl s fotbalovým táborem velice spokojen. Myslím, že by děti uvítali, kdyby tábor trval i o týden delší.

Renáta

Zdravím všechny trenéry a chci vyjádřit velké poděkování za bezvadnou organizaci fotbalového tábora!!! Protože se v mládežnickém fotbale už nějaký čas pohybuji,vím že zaujmout v dnešní době počítačů a jiných lákadel naše mladé bývá obrovský problém. A Vašemu trenérskému týmu se to očividně podařilo o čemž svědčí spokojenost všech účastníků Vaší suprové akce!

Libor

„Chtěla bych Vám moc poděkovat, za skvělý tábor ve Svatobořicích. Syn se zúčastnil již podruhé a byl moc nadšený, každý den se těšil na příští den až už pujde na tábor a také si tam našel spoustu nových kamarádu. Opravdu moc děkuji za to co pro děti děláte.“

Blanka Pernicová

Celý den s vámi byl hrozně příjemný relax a pohoda zakončená překonáním sebe sama. Nikdy bych neřekla, že jsem něco takového schopna udělat, protože mám fakt ráda teplo, ale jak jsem zjistila tak stačí udělat ten krok, pak další, ponořit se, uvolnit se, užít si to a potom se jen radovat z překonání svého limitu, zahřát se cvičením a smát se. Takže Vám moc děkuji za nezapomenutelný zážitek

Petra

Zatímco dřív jsem ranní studenou sprchu spíš protrpěla jako nutnost se zadržovaným dechem,tak teď si ji doslova užívám s plným hlubokým dechem,čas pod studenou sprchou teď beru jako relaxaci a už z ní neprchám,spíš mám problém skončit 🙂 Nemůžu tu změnu ani pochopit,zda je to jen dechem či zmizel strach ze zimy a chladu ve vodě,v každém případě teď vnímám studenou sprchu na těle jako velice blahodárnou a povznášející…..

Vladislava

Tento kurz splnil všechna moje očekávání. Pomocí několika „jednoduchých technik dýchání“ jsem si uvědomil a vyzkoušel, jakého stavu a pocitu můžeme dosáhnout „jen“ díky tomu, že cíleně a soustředěně vnímáme své tělo a hluboký dech.. A vystavení se LEDU? Budete překvapeni, že to zvládnete i vy.

Vašek

Děkujeme za fotografie, informace a celkově za perfektní turnaj. Na turnaji jsme byli poprvé a pro děti to byl krásný zážitek a výborná zkušenost. Více než výsledky, je pro nás důležitější radost ze hry a chuť na sobě pracovat. Děti byly z turnaje nadšené. Poděkovat bychom chtěli týmu pořadatelů, kteří turnaj perfektně zorganizovali. Určitě se chceme zúčastnit i v příštím roce.

Mgr. Libor ŠvardalaFK Javořina - trenér www.fkjavorina.cz