MAGNET CUP 2020

Minulou sobotu 15.2.2020 se v dubňanské hale uskutečnil již třetí ročník halového turnaje mladších přípravek ve fotbale s názvem MAGNET CUP 2020. Proti sobě se utkalo devět týmů z České i Slovenské republiky a zúčastnilo se ho přibližně 100 dětí. Kvalitně obsazený turnaj přilákal na tribunu 80 diváků, kteří mohli sledovat nadějné fotbalové talenty.

Atraktivní byla konfrontace týmů s dívkami z Uherského Hradiště nebo také se slovenským klubem ze Skalice. Vítězem se stal tým MFK Skalica „B“, který již od prvního zápasu potvrzoval svoji kvalitu. Hroznová Lhota jako tradiční účastník turnaje skončila na druhém místě. A bronzové medaile si odnesli chlapci z týmu MFK Skalica „A“.

Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen David Floro a nejlepším střelcem se stal Šimon Hudeček, který nasázel úctyhodných 16 gólů v pěti zápasech. Oba mladíci byli z vítězného týmu MFK Skalica „B“.

Milou zajímavostí bylo vyhlášení nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal Miroslav Chromeček z Hroznové Lhoty. Tuto cenu si totiž převzal i na loňském turnaji a obdržel ji tak dva roky po sobě.

„S průběhem turnaje jsme nadmíru spokojeni. Naší vizí je vytvářet dětem vhodné podmínky pro jejich sportovní růst a to tato akce splnila maximálně. K vidění byly skvělé sportovní výkony a po celou dobu byla cítit vypjatá, avšak přátelská atmosféra. Kvalita obsazení turnaje rok od roku stoupá a těší nás také velká divácká návštěva. Tímto chci poděkovat všem, kteří se na turnaji podíleli.“ Michal Drápal – Předseda SPOLKU MAGNET

Zápasy o umístění:
o 1. místo – TJ Sokol Hroznová Lhota – MFK Skalica „B“ – 1:3
o 3. místo – TJ Zdounky – MFK Skalica „A“ – 0:2
o 5. místo – FK Baník Dubňany – FK Hodonín – 3:2
o 7. místo – 1. FC Slovácko – Dívky – SK Zlín 1931 – 0:4
9. FK Javořina

Konečné pořadí:
1. MFK Skalica „B“
2. TJ Sokol Hroznová Lhota
3. MFK Skalica „A“
4. TJ Zdounky
5. FK Baník Dubňany
6. FK Hodonín
7. SK Zlín 1931
8. 1. FC Slovácko – Dívky
9. FK Javořina

Ocenění hráči:
Nejlepší brankář: David Floro – MFK Skalica „B“
Nejlepší střelec: Šimon Hudeček – MFK Skalica „B“
Nejlepší hráč: Miroslav Chromeček – TJ Sokol Hroznová Lhota

S úctou váš SPOLEK MAGNET a jeho zakládající členové:
Bc. Michal Drápal, Bc. Tomáš Synek, Bc. Oskar Sněhota, Ing. Petr Vacula.

FOTOGALERIE Z HALOVÉHO TURNAJE – MAGNET CUP 2020

Mgr. Libor Švardala - trenér FK Javořina

Děkujeme za fotografie, informace a celkově za perfektní turnaj.
Na turnaji jsme byli poprvé a pro děti to byl krásný zážitek a výborná zkušenost.
Více než výsledky, je pro nás důležitější radost ze hry a chuť na sobě pracovat.
Děti byly z turnaje nadšené.
Poděkovat bychom chtěli týmu pořadatelů, kteří turnaj perfektně zorganizovali.
Určitě se chceme zúčastnit i v příštím roce.

www.fkjavorina.cz