VIDÍTE TO STEJNĚ?

Velkou nástrahou v dnešní uspěchané době je to, že děti, když přijdou ze školy, tak vezmou do ruky mobilní telefon, nebo si hned sednou k počítači a touto aktivitou tráví velkou část odpoledne, kterou by mohli využít jinak.

Hlavním cílem našeho spolku je tak motivovat děti, že volný čas se dá využít lépe než vysedáváním u notebooku a hraním počítačových her. Chceme přivést děti více ke sportu a k aktivnímu prožití celého života, jelikož je důležité, aby si děti vytvořily pozitivní vztah ke sportu již v útlém věku.

Dříve děti ve svém volném čase neměly problém se sejít s vrstevníky a vyběhnout za zábavou do přírody nebo na blízké sportoviště. Z tohoto plynul i pozitivní vztah k lidem a k přírodě. Dnes mnozí rodiče musí své děti doslova „vyhánět“ z domu, aby své děti dostaly na čerstvý vzduch a za kamarády.

PAMATUJ

„ODMĚNY PŘICHÁZÍ S ČINY, NE SE SLOVY!!“

ZAKLADATELÉ SPOLKU

unnamed (1)

Bc. Tomáš Synek

FOTBAL

Rád se věnuji práci s dětmi a mládeží. Jsem šťastný, když vidím, že děti mají radost z pohybu a jsou touto radostí pohlceni a na nic jiného nemyslí. Osobně mě těší, když vidím, jak děti se každým dnem rozvíjí. Mým přáním je, co nejvíce dětí přivést k radosti ze sportu. Naučit je, že sport je velmi důležitý, jak po fyzické, tak psychické stránce člověka

unnamed (2)

Bc. Oskar Sněhota

DĚTI V POHYBU

Práce s dětmi a mladými lidmi mě baví a naplňuje, jelikož jsou tvární a mohu jim tak předat své zkušenosti a poznatky z oblasti sportu i mimo něj. Za svůj život jsem zjistil, že když člověk dělá svou práci rád, tak to vyzařuje i na ostatní, kteří jdou za ním přes všechny překážky.

unnamed (3)

Ing. Petr Vacula

JÓGA

Naplňuje mě pomáhat dětem a dospělým žít smysluplnější, veselejší a zdravější život a zároveň jim dokazovat že je možné žít život podle sebe, ne podle toho kam nás tlačí společnost.
Vše má být v rovnováze a tuto ROVNOVÁHU bych chtěl šířit dál pomocí aktivit ve spolku.

unnamed (4)

Bc. Michal Drápal

VZDĚLÁVÁNÍ

Rád organizuji kulturně – vzdělávací akce a věnuji se sportu…

Plánované události

Chceš sportovně zazářit? Napiš nám!