VIDÍTE TO STEJNĚ?

Velkou nástrahou v dnešní uspěchané době je to, že děti, když přijdou ze školy, tak vezmou do ruky mobilní telefon, nebo si hned sednou k počítači a touto aktivitou tráví velkou část odpoledne, kterou by mohli využít jinak.

Hlavním cílem našeho spolku je tak motivovat děti, že volný čas se dá využít lépe než vysedáváním u notebooku a hraním počítačových her. Chceme přivést děti více ke sportu a k aktivnímu prožití celého života, jelikož je důležité, aby si děti vytvořily pozitivní vztah ke sportu již v útlém věku.

Dříve děti ve svém volném čase neměly problém se sejít s vrstevníky a vyběhnout za zábavou do přírody nebo na blízké sportoviště. Z tohoto plynul i pozitivní vztah k lidem a k přírodě. Dnes mnozí rodiče musí své děti doslova „vyhánět“ z domu, aby své děti dostaly na čerstvý vzduch a za kamarády.

PAMATUJ

„ODMĚNY PŘICHÁZÍ S ČINY, NE SE SLOVY!!“

ZAKLADATELÉ SPOLKU

unnamed (1)

Bc. Tomáš Synek

FOTBAL

Rád se věnuji práci s dětmi a mládeží. Jsem šťastný, když vidím, že děti mají radost z pohybu a jsou touto radostí pohlceni a na nic jiného nemyslí. Osobně mě těší, když vidím, jak děti se každým dnem rozvíjí. Mým přáním je, co nejvíce dětí přivést k radosti ze sportu. Naučit je, že sport je velmi důležitý, jak po fyzické, tak psychické stránce člověka

unnamed (2)

Bc. Oskar Sněhota

DĚTI V POHYBU

Práce s dětmi a mladými lidmi mě baví a naplňuje, jelikož jsou tvární a mohu jim tak předat své zkušenosti a poznatky z oblasti sportu i mimo něj. Za svůj život jsem zjistil, že když člověk dělá svou práci rád, tak to vyzařuje i na ostatní, kteří jdou za ním přes všechny překážky.

unnamed (3)

Ing. Petr Vacula

JÓGA

Naplňuje mě pomáhat dětem a dospělým žít smysluplnější, veselejší a zdravější život a zároveň jim dokazovat že je možné žít život podle sebe, ne podle toho kam nás tlačí společnost.
Vše má být v rovnováze a tuto ROVNOVÁHU bych chtěl šířit dál pomocí aktivit ve spolku.

unnamed (4)

Bc. Michal Drápal

VZDĚLÁVÁNÍ

Vychováváme děti pro život. Věnovat se dětem znamená věnovat se naší budoucnosti. Můžeme jim dát to nejlepší ze sebe a oni nám to zcela bezpodmíněčně a přirozeně vrátí. Jejich hravost, kreativita a bezprostřednost jsou pro nás tou pravou inspirací. Čas strávený s dětmi pro nás není práce, je to poslání.

Plánované události

Galerie

Máte nějaký dotaz? Napište nám!

[contact-form-7 404 "Not Found"]